Keskinin Bozuk Yolları

Keskinin Bozuk Yolları

2018-09-20  |  Rabia Onur  |  8 Yorum

Keskin'in Bozuk yolları Artık sabırları taşırmaya başladı. Küçük Belediyelik bir ilçenin kendinden büyük yol sorunları var.

Araçları ve yayaları zorlayan bozuk yollar, bitmeyen veya başlanmamış yol çalışmaları dahası yandaş özel mülklerden geçen yol güzergahındaki kavgalar... Bu sorunlar çerçevesinde yine insanlar mağdur olmaktalar.

Hem Keskin'de yaşayan halkın hem de keskin'e gelen ziyaretçileri zora sokan bozuk yolların durumu yıllardır devam etmekte... Başlayıp bir türlü bitmeyen yada hiç başlanmamış gelişi güzel açılan yollar hayatın akışında rol oynamaktadır. Kış, yaz her mevsim yol sorunlarına dahası ekleniyor. Neden yollar bozuk? Neden halen Keskin ilçemiz olduğu yerde sayıyor? Neden Keskin Her Belediye zamanında bir nebze olsun bazı sorunları giderilmiyor? Bu sorunların cevaplarının verilmesi gerekmiyor mu?

Yol sorunu Keskin ilçesi içerisinde o kadar çokki adeta Keskin'in yol sorunu olmayan mahallesi yok. (Altıntaş Mah, Bozkurt Mah, Yenice Mah. vs) Bu sorunların daha öncede söylediğim gibi yıllar süre gelen sorunlar arasında başlıca yol sorunu...

İlçemizin Yol Sorunları biran önce çözüme kavuşturulmayı bekliyor. Gerekli bütün vergilerini veren insanlar artık hizmet beklemek Çoğu keskinlinin sabrı kalmamışçasına feryat ediyor. Tek temennimiz en kısa sürede bu sorunun ki başlıca sorunların tamamlanması için sesimizi duyurmaya devam edeceğiz...


Facebook'ta Paylaş

Konu Hakkında Sende Yorumunu Bırak

Eposta Bilgileriniz Yayınlanmayacaktır. Zorunlu alanlar *